Print
Hits: 2456

W Dniach 13-15 września 2017 roku z wielką przyjemnością wzięliśmy udział w XV Ogólnopolskich Integracyjnych Warsztatach Terapeutycznych organizowanych przez Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną.

Warsztaty odbyły się w zacisznej, nadmorskiej miejscowości Łazy. W otoczeniu wydm i szumu morskich fal mogliśmy wziąć udział w wielu warsztatach m.in. w warsztatach teatralnych, tanecznych, fotograficznych, wykonywania biżuterii z guzików, filmowych, udzielania pierwszej pomocy, florystycznych, rękodzielniczych, wikliniarskich relaksacyjnych oraz wielu, wielu innych.
Poza nami w warsztatach wzięli udział mieszkańcy Domów Pomocy Społecznej, Warsztatów Terapii Zajęciowej, Środowiskowych Domów Samopomocy, Ośrodków Rehabilitacyjno – Edukacyjno – Wychowawczych, Specjalnych Ośrodków Szkolno- Wychowawczych oraz członkowie stowarzyszeń z całej Polski.
Cudowne otoczenie pozwoliło nie tylko na aktywne uczestnictwo w warsztatach ale również na organizowanie wspólnych długich spacerów po plaży i lesie.